parvsaun

Parvsaunad ja platvormid

Saunas meeldib eestlastele käia ning üks osa sellest käigust on leiliruumist vette jooksmine. Miks mitte ühendada kaks asja ning soetada endale saun, mis on juba keset veekogu. Selleks, et selline unistus teoks saaks on Moodulsillad OÜ valikus parvsaunad ja nende platvormid. Sellise saunaga saad peaaegu, et otse leiliruumist vette hüpata.

Kõik meie pakutavad saunad on ehitatud kvaliteetsetest materjalist. Pontoonid, mis hoiavad platvormi vee peal on valmistatud polüetüleentorudest ja on 100% veekindlad. Absoluutse veekindluse tagamiseks on pontoonide otsad kinni keevitatud topeltplaadiga ning keevituskoht on läbi valgustatud ioonsädetestriga. Nii tagame, et teil oleks täielik lekkekindlus ning teie ujuva saunaga ei juhtu midagi eeldades, et seda kasutatakse sihtotstarbeliselt.

Parvsauna tellides on teil võimalik valida meie poolt pakutavate standardlahenduste seast või koostöös meiega teha endale täiesti omanäoline ning unikaalne saun. Olgu selleks siis meie poolne kataloogilahendus või teie eritellimus – kõikide meie saunade ja ujuvplatvormide puhul on tagatud tippkvaliteet.

Saunu ja nende ujuvplatvorme on suhteliselt lihtne kokku monteerida ja töid saame teha otse objektil. Saunu saab ehitada ka talvisel ajal, sest töid teostame aastaringselt. Saunade ja nende platvormide kokkupanemine toimub enamasti meie endi käe läbi, sest kuigi nende kokkumonteerimine ei ole väga keeruline, siis soovime kindlad olla, et kogu saun on ohutu enne kui sinna kellegi nautlema laseme.

 

Meie tehtud saunad ja nende platvormid on:

  • Kvaliteetne ja kiire võimalus endale sauna veekogule ehitamiseks
  • Ujukid on valmistatud polüetüleentorudest ja on 100% veekindlad
  • Täieliku veekindluse saavutamiseks on pontoonide otsad kinni keevitatud topeltplaadiga ning keevituskoht on läbi valgustatud ioonsädetestriga
  • Võimalik valida standardlahendus või tellida meilt erilahendusi.

Võta meiega ühendust ning teeme teie uuele saunale kindlasti hea pakkumise.

Täpsustage oma nõudmised – meie tegeleme ülejäänuga!

Ohutus, vastupidavus, esteetika eelkõige!