Moodne ja kvaliteetne lahendus teie jeti hoiustamiseks. Uus Moodulsillad OÜ pealesõidetav ujuvdokk on modulaarne, see tähendab, et ta koosneb (vähemalt standardses versioonis) kolmest komponendist. Modulaarse ehituse tõttu on võimalik peale esialgse doki tellimist seda hiljem pikendada ja niiviisi suurendada oma ujuvdoki pindala, et saaks parkida üksteise kõrvale mitu jetti.

Ujuvdokk on valmistatud kvaliteetsest polüeteenist, mis on kõva ning vastupidav nii roostetekkele kui ka mehhaanilistele vigastustele. Seetõttu ei pea muretsema. Moodulsillad OÜ valmistatud ujuvdokid peavad teil õige mitu aastat vastu, kui neid kasutada sihtotstarbeliselt.

pealesõidetav ujuvalus
pealesõidetav ujuvalus
ujuvalused jettide jaoks

Alusel on spetsiaalne kuju ning on varustatud peale sõitmist juhtivate rullikutega, mis  tagavad jettile alati stabiilse toe nii peale kui ka maha sõites. Ujuvdoki pealmine pind on muudetud libisemisvastaseks, et sõiduk ega inimesed sealt uuesti kogemata maha ei libiseks.

Pealesõidetav ujuvalus on mõeldud ka mitmekohalistele sõidukitele ning sinna on  võimalik parkida nii kahe-, kolme- kui ka neljakohalisi sõiduvahendeid – Ujuvdokil on kaks rida kiilurullikuid ja kaheksa vöörituge, samuti on kinnitamiseks klamber ja augud vintsi jaoks. Ujuvdokki on võimalik kai külge kinnitada nii otse kui külg ees.

Meie ujuvdokkide kokku monteerimiseks ei ole vaja professionaali abi. Sellega saate te ka ise hakkama. Kõikide meie toodetega tulevad kaasa kasutusjuhendid. Seal on samm-sammult kirjeldatud iga aluse monteerimisprotsessi. Palun järgige kasutusjuhendit alati üli täpselt, sest vaid nii saame kindlad olla, et teie sild on õigesti kokku pandud ning vastupidav. Kõikide küsimuste tekkimisel võite pöörduda alati meie poole ning oleme nõus neile meelsasti vastama.

Ujuvdokid jettidele on:

  • Vastupidavad ja praktilised
  • Valmistatud 100% polüeteenist
  • Mahutavad kuni neljakohalisi sõiduvahendeid
  • On vajadusel hiljem pikendatavad, mille tulemusena saab mahutada veelgi rohkem sõiduvahendeid
  • Spetsiaalsed pealesõitu soodustavad rullikud ning libisemise kindel pealispind.

Pealesõidetava ujuvdoki tehnilised näitajad

Parameeter Näit
1 Üldmõõtmed 400 × 148,5 × 32,5 cm (pikkus, laius, kõrgus)
2 Kaal 165 kg
3 Maksimaalne kandevõime 770 kg

Võta meiega ühendust ning kindlasti teeme sulle konkurentsivõimelise pakkumise sinu uuele ujuvdokile. Küsimuste tekkimisel võtke meiega alati julgelt ühendust.

Täpsustage oma nõudmised!

Meie tegeleme ülejäänuga.