Enne, kui hakkad endale paadisilda valima tuleks selgeks teha, milleks seda kasutatakse. Kui sul on vaja silda vaid selleks, et mõnusamini ujuma minna, siis võib-olla oleks mõistlikum rajada hoopis madal-ujuvsild. Paadisillad on mõeldud eelkõige veesõidukite hoiustamiseks mõeldud sillad. Paadisillad sobivad ideaalselt suuremate veesõidukite nagu kaatrid ja jahid sildumiseks. Moodulsillad pakub mitmesuguseid erineva kuju ja suurusega paadisildu, mille äärde saab vajadusel parkida ka rohkem kui ühe aluse.

Selleks, et valida endale sobiva pikkuse ja kujuga paadisild tuleb eelnevalt endale selgeks teha mõned andmed veekogu ja paadi kohta, kuhu paadisilda soovitakse ehitada ning milliseks otstarbeks paadisilda kasutatakse. Kui pikka silda on vaja sõltub peamiselt kahest tegurist:

 

  1. Millist veesügavust on vaja, et soovitud paadid saaksid rahulikult silduda
  2. Kui kaugel on teile sobiv sügavus kaldast ning kui pikk on kõige pikem alus, mis paadisilda kasutab.

 

Selleks, et valida õige paadisild peate neid tegureid arvestama, tegema vastavad arvutused ning siis saate juba oma tellimusega meie poole pöörduda.

Nagu nimigi ütleb pannakse Moodulsildade pakutavad sillad kokku plastikust moodulitest, mistõttu on võimalik silla kuju teha täpselt selline nagu te ise seda soovite. Paadisillad on valmistatud plastikust, mis on UV kindel ja kaetud libisemisvastase pinnaga, mis imiteerib puidumustrit.

Meie sildade kokku monteerimiseks ei ole vaja professionaali abi. Paadisillad on varustatud põhjaliku kasutusjuhendiga, mille abil saate silla ise kokku panna. Iga samm, mida peate silla monteerimisel tegema, on juhendis põhjalikult lahti seletatud ning illustreeritud pildimaterjaliga. Enne silla kokkupanemist tuleb juhend põhjalikult läbi lugeda ning jälgida selle instruktsioone täpselt. Ainult nii saate silla, mis on õigesti kokku monteeritud ning vastupidav.

Kokkuvõtvalt on paadisildade eelisteks:

  • Suurepärane lahendus suuremate aluste sildumiseks ja suure kandvuse ja stabiilsusega ujuvobjektide ehitamiseks
  • Ujuvosade suur pind ja kõrge vabaparras tagab stabiilse ja jäiga konstruktsiooni
  • Sobib suurepäraselt jahi- ja väikesadamate, puhke- ja gastronoomiliste platvormide ning ujumisbasseinide komplekteerimiseks
  • Libisemisvastane pind, mis imiteerib puidumustrit
  • UV-kindel
  • Hooldusvaba, erinevalt puidust ujuvsildadest
  • Lihtne ja turvaline ankurdussüsteem
  • Ujuvsilla moodulkonstruktsioon võimaldab teil kokku panna erinevaid atraktiivseid konfiguratsioone, nt T- ujuvsillad, U-ujuvsillad, L-ujuvsillad, F-ujuvsillad ning sirged ujuvsillad ja ujumisplatvormid

Paadisildade tüüplahendused

Paadisild WP
Paadisild WP 5.1
Paadisild WP
Paadisild WP 7.1
Paadisild
Paadisild WP 7.2
moodulsillad
moodulsillad
paadisillad

Täpsustage oma nõudmised!

Meie tegeleme ülejäänuga.